Зв`язатись з нами

Земляні роботи

Будівельна компанія "Architect" виконує усі види земляних робіт. Великий досвід, відповідальне відношення до надання послуг і помірна ціна на земляні роботи в Харкові роблять нашу пропозицію вигідною у своєму сегменті.

Правильно проведені земляні роботи в Харкові - це основа для зведення надійного, стійкої, довговічної споруди на ділянці. Це досить трудомісткі роботи, виконати які власними силами не так просто. Щоб швидше перейти до наступного етапу будівництва, варто довірити земляні роботи перевіреним виконавцям. Бригада землекопів виконує такі послуги:

 • Риття котловану;
 • Копка землі;
 • Виїмка грунту;
 • Переміщення грунту;
 • Засипка грунту;
 • Копка колодязів.

Ці роботи проводяться у рамках проекту по будівництву будинку і здаються точно в строк.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • копка траншей вручну 300*1000*1000

  200 грн/м

 • виїмка грунту вручну (колодязі, фундаменти)

  300-350гр/м3

 • виїмка грунту екскаватором

  от 80гр/м3

 • зворотна засипка грунту

  150гр/м3

 • ущільнення грунту трамбівками

  150гр/м3

 • переміщення грунту до 10м

  95гр/м3

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Які земляні роботи ми проводимо

Земляні роботи – основа будівництва малоповерхових і промислових будівель. Наша компанія виконує такі послуги:

 1. Риття котловану потрібне при облаштуванні фундаменту. Розробку упереджає складання проекту, в якому вказується тип і структура грунту, інженерні комунікації і підземні вода. Створюється план котловану, узгоджується дозвіл на перенесення і перепрокладку у разі, якщо на ділянці пролягають інженерні комунікації. Перед риттям робиться очищення ділянки від сміття, виконується геодезичний пошук, спрямований на визначення глибини залягання грунтових вод. У рамках риття котловану зміцнюються стінки і створюється система будівельного водовідведення.
 2. Копка землі робиться для створення траншей, що припускає точне і акуратне проведення робіт.
 3. Виїмка грунту проводиться після риття котловану. Сформувавши котлован під фундамент, фахівці ущільнюють грунт і дістають його з котловану, щоб використати траншею відповідно до призначення.
 4. Переміщення грунту. Виритий грунт включає пісок, торф і родючий грунт. Після закінчення робіт земля стає сміттям, яке не потрібне на ділянці. Після виїмки землі з котловану виникає необхідність в утилізації численних кубів землі. Землекопи нашої бригади здійснюють вивезення землі в спеціально призначені місця.
 5. Засипка грунту – земляні роботи в Харкові, які полягають в засипанні котлован і траншей землею після того, як фундамент і інженерні комунікації виконані.
 6. Копка колодязів на ділянках і біля приватних будинків.

Усі роботи виконуються в строгій відповідності з нормами Гостів і своєчасно здаються замовникові. Розцінки на земляні роботи можна дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону або через форму на сайті.

Додаткові послуги

Також в нашій компанії можна замовити будівництво ставка і водойми, копку колодязів, буріння свердловин, копку землі під інженерні системи.

Як розраховується ціна земляних робіт? Послуги тарифікуються залежно від площі, на якій необхідно провести роботи, складнощі послуги, типу грунту і способу ведення робіт, – механізовано або вручну. Вартість земельних робіт вручну нижче, але вони вимагають більше часу для виконання. З іншого боку, залучення фахівців дозволяє виконати копку котловану на забудованій ділянці, де є споруди і неможливий заїзд спеціальної техніки.

Про організацію земляних робіт

Земляні роботи можуть виконуватися різними способами. Найчастіше використовується техніка для механічного риття котловану і виїмки грунту. У ряді випадків роботи роблять гідравлічним способом, задіюючи струмінь води під великим натиском. Оренда спецтехніки і число робітників, залучених в процес, визначається масштабами і складністю робіт.

Земельні роботи за помірною ціною проводяться з використанням:

 • Машин для розчищення ділянки і розпушування грунту;
 • Землерийного устаткування;
 • Екскаваторів;
 • Бурильних машин;
 • Гідравлічної техніки.

Завдяки злагодженій роботі наших фахівців і задіюванню надійної, справно працюючої техніки нам вдається виконати увесь об’єм робіт відповідно до вимог проекту і в строк.

Ознайомитися з прайсом на земляні роботи можна на нашому сайті.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних