Зв`язатись з нами

Фарбування фасадів частки будинку

Будівельна компанія "Architect" виконує послуги з фарбування фасадів приватних будинків

Бездоганно забарвлений фасад будівлі - це не лише естетичний зовнішній вигляд. Нанесене покриття візуально підкреслює елементи будівлі, захищає стіни від руйнівного впливу опадів, температурних перепадів, сонячних променів. Щоб результат фарбування фасаду частки будинку відповідав вашим очікуванням, варто довірити роботи перевіреному виконавцеві. Архітектурно-будівельна компанія "Architect" виконає фарбування фасаду в Харкові за ціною, більш ніж виправданою високим рівнем виконання. Роботи проводять досвідчені малярі, використовуючи високоякісні матеріали і професійний інструмент. Ми швидко і з дотриманням технології виконаємо усім етапи фарбування, здавши об'єкт в строк. Фарбування здійснюється комплексно, у складі інших послуг з будівництва або окремо.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • залежно від вибраного виробника матеріалу і умов на об'єкті (обговорюється на об'єкті)

  от 50 до 250 грн/м2

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Фарбування фасадів будинків : як ми працюємо

Щоб кінцевий результат робіт повністю відповідав вашим очікуванням, важливий не лише рівень надання послуги, але і узгодження усіх нюансів. Як ми працюємо із замовниками?

 1. Обробка заявки на фарбування фасаду частки будинку. Наш фахівець виїжджає на об’єкт і оцінює стан стін, масштаби робіт, підбирає тип і відтінок покриття з урахуванням побажань клієнта.
 2. Очищення і підготовка поверхні.
  • Деревина заздалегідь покривається складами, які захищають її від негативної дії вологості і температурних перепадів, посилюють вогнестійкість. Старі дошки додатково покривають антисептиком;
  • У роботі з цегляними і газобетонними стінами знімаються старі покриття, які надалі можуть обсипатися з шматками штукатурки із-за впливу опадів і температури;
  • Обробка утепленого фасаду також має свої особливості. Утеплювач пінопласту покривається шаром глибокої грунтовки – універсальна не підходить для цього, оскільки не здатна просочити матеріал.
 3. Ремонт пошкоджених ділянок. Ремонт фасаду будівлі включає виконання штукатурки стін, шпаклівки, герметизацію міжпанельних швів, закладення тріщин. Цей етап потрібний для надання основі необхідної щільності і міцності.
 4. Вибір оптимальних матеріалів. Покриття для фасадів має бути стійким до вигорання і стирання, а також агресивного зовнішнього середовища. Фарбування фасадів будинків з цеглини виконується акриловими, цементними або силікатними фарбами. Дерев’яні стіни покривають складом з гідроізоляційними властивостями.
 5. Нанесение грунтовки. Этот этап облегчит выполнение дальнейших отделочных работ, поскольку на грунтовку краска ложится ровнее, однородным плотным слоем. Для отличного результата мы используем грунтовку и фасадную краску одного производителя схожих оттенков. Временной интервал между грунтовкой и покраской составляет не менее 48 часов – для полного высыхания стены. Грунтовка стен перед покраской позволяет:
  • максимально посилити основу;
  • понизити об’єм вологи, що поглинається;
  • підвищити зчеплення фарби з поверхнею;
  • скоротити кількість лакофарбних покриттів, використовуваних згодом.
 6. Фарбування фасаду виконується за оптимальних погодних умов – у відсутності жаркого сонця і дощу. У процесі важливо постійно перемішувати матеріал для підтримки його однорідності. Наші фахівці фарбують фасади з використанням валика або фарбоопульту. При необхідності наноситься ще один шар лакофарбного покриття. Роботу зазвичай розпочинають з обробки найбільш помітних ділянок, забарвлюючи важкодоступні місця кистю.
 7. Здача виконаної роботи

Терміни виконання малярних робіт

Терміни фарбування фасаду залежать від складності об’єкту, об’єму підготовчих робіт, матеріалу, з якого зведені стіни. Щоб упізнати точні терміни і вартість робіт, зв’яжіться з нами по телефону або через онлайн форму. Також ми виконуємо послуги з облаштування вентильованого фасаду, утеплення стін мінеральною ватою і пінопластом.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних