Зв`язатись з нами

Проектирование и монтаж инженерных сетей в Харькове

Фахівці будівельної компанії "Architect" роблять послуги з проектування і монтажу інженерних мереж. Роботи будуть виконані швидко, в строк і строгій відповідності з будівельними нормами, що гарантує функціональність і довговічність систем.

Презентабельні фасади котеджів - лише зовнішня оболонка житлової будівлі. Щоб мешканцям було комфортне знаходитися усередині, а експлуатація будинку не створювала проблем, важливо грамотно виконати монтаж інженерних систем. Ми виконує роботи по облаштуванню житлових будинків, громадських, комерційних і промислових споруд. Бригада займається проектуванням і підключенням інженерних систем:

 • Опалювання;
 • Електропостачання;
 • Вентиляція будинку;
 • Водопостачання.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • монтаж вентиляції точка

  90 грн

 • вентиляція з оцинкованої сталі

  140 грн/м2

 • гнучкі повітропроводи

  65гр/м.п.

 • термоізоляція вент. каналів

  45гр/м2

 • монтаж канальних вентиляторів (круглих, прямокутних)

  450гр/шт- 640гр/шт

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Інженерні системи під ключ: що ми виконуємо

Інженерні системи – це об’єднані мережі і устаткування, за допомогою яких вдається створити комфортні умови для життя і роботи людей усередині приміщення. Функціонування цих мереж спрямоване на підтримку мікроклімату (температурні показники і рівень вологості), постачання водою, теплом, подання електроенергії, відведення стоків.

Щоб усі комплекси працювали без перебоїв і не створювали незручностей для людей, що знаходяться усередині, знадобиться проектування інженерних систем. Це план прокладення мереж, створений фахівцями. Установка інженерних систем згідно проекту забезпечить довговічність і надійність споруди впродовж десятиліть.

 1. Монтаж систем опалювання і підігрівання води. У сучасних умовах найбільш ефективними і економічними рішеннями є установка електричних, газових і твердопаливних котлів, печей, камінів. Досить затребувані системи повітряного опалювання будівлі, тепла пола, теплові насоси, сонячні колектори і установка бойлера. Послуга виконується як у рамках будівництва будинку, так і самостійно.
 2. Монтаж зовнішніх інженерних мереж електропостачання проводиться згідно із складеним проектом і відповідно до норм Госту. В обов’язковому порядку виконуються заходи, які захищають об’єкт від короткого замикання.
 3. Вентиляція будинку. Установка інженерних систем вентилювання дозволяє відводити відпрацьоване повітря і подавати свіже повітря з вулиці в необхідному об’ємі. Універсальним рішенням є установка припливно-витяжної системи моноблочного типу. Вартість визначається заввишки установки повітропроводів і їх перерізом, вагою і розмірами устаткування. Роботи проводимо тільки при замовленні послуги з будівництва будинку.
 4. Монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж водопостачання і водовідведення. В ході робіт проводиться підготовка магістралей, установка подаючих трубопроводів, після чого встановлюється устаткування систем водопостачання і каналізації. Послуга виконується тільки у рамках будівництва будинків.

Прокладення зовнішніх інженерних мереж здійснюється відповідно до норм СНИП, а після монтажу фахівці виконують перевірку функціонування. Після підтвердження система здається в експлуатацію. Упізнати вартість проектування інженерних систем можна, зв’язавшись з нами через форму на сайті.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних