Зв`язатись з нами

Шумоізоляція стін

Будівельна компанія "Architect" виконує шумоізоляцію і звукоізоляцію стін і стель

Гучна музика, розмови сусідів, шум транспорту, що проїжджає по вулиці, не додають комфорту житлу. У такій обстановці складно розслабитися і відпочити після робочого дня. Щоб зробити свій дім по-справжньому затишним, варто замовити шумоізоляцію стін і стель. Скоректувати акустику приміщення можна, скориставшись послугами архітектурно-будівельної компанії "Architect". Ми виконуємо звукоізоляцію квартири і частки будинку. Для цього наші фахівці оцінюють наявний рівень звукоізоляції, спираючись на індекси ізоляції повітряного шуму і зниження ударного шуму. Залежно від початкової ситуації і поставлених завдань, ми підбираємо оптимальний спосіб і матеріали, щоб забезпечити оптимальні показники поглинання звуків в приміщенні.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • Послуга 1

  100 грн

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Звукоізоляція стін: способи і матеріали

Звукоізоляція квартири виконується одним з двох основних способів :

 • Каркасний. Фіксація звукоізолюючих матеріалів виконується з використанням металлокаркаса. Для корекції акустики використовується м’який наповнювач і відбиваюча обшивка;
 • Безкаркасний. Шумоизолирующие матеріали кріпляться на поверхню стін дюбелями і шурупами, без застосування каркасних конструкцій.

Безкаркасна технологія дозволяє ізолювати приміщення, “заощадивши” житловий простір: товщина ізолюючого шару менша. Але спосіб більше трудомісткий, оскільки заздалегідь необхідно ретельно вирівняти стіни. Інакше панелі ляжуть криво, і звукові хвилі проникатимуть всередину.
Що стосується матеріалів для наповнення, ми вибираємо ті варіанти, які мають хороше звукопоглинання і відбиваючу здатність. Ці панелі герметичні, екологічні і пожаробезопасны.

Каркасний метод

В якості каркаса використовують алюмінієві куточки або дерев’яні рейки. Дерево не беремо для шумоізоляції вологих приміщень, оскільки матеріал швидко руйнується. Максимально відповідають вимогам до шумопоглинаючих систем П-образні металеві профілі високої міцності. Кріпляться профілі шурупами і пластиковими дюбелями.
Для наповнення ми застосовуємо:

 • Мінеральну вату – оптимальний матеріал із звукопоглинальними характеристиками. Єдиним нюансом є велика товщина;
 • Пенополиуретан. Панелі тонкі, стійкі до горіння і не бояться води. Монтаж простий і не трудомісткий;
 • Пробка мають хороші показники шумопоглинання, але вбирає вологу і запалюється.

Зовнішній шар, який ми використовуємо для шумоізоляції квартири в Харкові, – м’які древесноволокнистые плити, гіпсокартон або гіпсоволокно.

Безкаркасний метод

Якщо в процесі робіт необхідно максимально зберегти корисний простір, прибігають до безкаркасного методу. Шар минераловатных плит високої щільності (товщина до 30 мм) монтують на МДВП.
Звукоізоляцію стін краще проводити на етапі чорнових ремонтних робіт, оскільки шумопоглинаючі матеріали повинні монтуватися начала внутрішньої обробки.

Шумоізоляція фасадів : як ми працюємо

Звукоізоляція стін і стелі припускає декілька етапів:

 1. Консультація фахівця.
 2. Виїзд нашого співробітника на об’єкт, оцінка умов приміщення і завдань, які стоять перед фахівцями.
 3. Вибір способу шумоізоляції і матеріалів, прорахунок вартості.
 4. Підготовка поверхонь.
 5. Монтаж системи.
 6. Здача роботи.

Що включає вартість робіт по шумоізоляції стін? Сюди входять витрати на купівлю і доставку будматеріалів і комплектуючих, а також власне ціна монтажних робіт. Щоб упізнати вартість монтажу звукоізоляції в квартирі, подзвоніть нам або скористайтеся формою на сайті.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних