Зв`язатись з нами

Фасадні роботи

Компанія "Architect" пропонує послуги з облаштування зовнішніх стін. Наші фахівці виконають будь-які види фасадних робіт на житлових і промислових об'єктах під ключ, надавши результати в строк і на найвищому рівні.

Фасад частки будинку або котеджу - це його обличчя, те, що формує першу думку про власників об'єкту. Щоб створити правильну репутацію без зайвих слів, варто довірити оформлення фасадів перевіреним виконавцям. Бригада компанії "Architect" виконує такі види фасадних робіт під ключ:

 • Утеплення фасаду;
 • Мокрий фасад;
 • Фарбування фасадів;
 • Металеве облицювання;
 • Штукатурка фасадів;
 • Вентильований фасад;
 • Звуко- і шумоізоляція.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • Услуга 1

  100 грн

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Види фасадних робіт

Складаючи кошторис, наші фахівці враховують завдання, які стоять перед замовником, побажання і умови експлуатації. На підставі цього підбирається список необхідних фасадних робіт і матеріали. Які послуги ми виконуємо?

  1. Утеплення фасаду дозволяє зменшити втрати тепла у будівлі і тим самим раціоналізувати споживання енергоресурсів, зміцнити конструкцію стін і зробити зовнішній вигляд привабливішим. В якості утеплювача використовує плити пінопласту або мінеральну вату.
  2. “Мокрий” фасад – це спосіб утеплення зовнішніх стін під штукатурку. Утепляють поверхню плитами мінеральної вати або пінопласту. В ході робіт стіни заздалегідь вирівнюють. Легкий мокрий фасад виконують, фіксуючи утеплювач на склеювальні суміші. Важкий мокрий фасад передбачає закріплення плит на рухливих анкер-системах. На утеплювач наносять армуючий шар, який забезпечує зчеплення з декоративними покриттями.
  3. Фарбування фасадів служить не лише декоративній меті. Правильно підібране і нанесене лакофарбне покриття захищає стіни від атмосферних впливів і забезпечує довговічність будівлі. Розцінки на фасадні роботи в Харкові залежать від типу вибраного складу. Новий, необштукатурений бетон покривають лужно-стійкою акриловою фарбою, а силікатна цеглина – простою фасадною фарбою.
  4. Металеве облицювання. Сталеве облицювання дозволяє змінити зовнішній вигляд споруди і захистити стіни від кліматичних чинників, які діють разрушающе. Матеріали можуть імітувати кам’яну або цегляну кладку, натуральне дерево. Широкий вибір забарвлень і текстур дозволяє підібрати варіант відповідно до архітектури і стилю будинку.
  5. Штукатурка фасадів – це база для створення презентабельного зовнішнього вигляду будівлі. Шар штукатурки наноситься як з декоративною метою, так і для подальших малярних робіт. Фахівці використовують мінеральні і полімерні склади, спираючись на показники міцності, влагоустойчивости і стійкості до ультрафіолету. Ціни фасадних робіт в Харкові визначаються вибраним матеріалом і розмірами поверхні.
  6. Вентильований фасад встановлюють, коли є необхідність в забезпеченні природної циркуляції повітряних потоків. Завдяки цьому ефективно виводиться волога і подовжується термін служби конструкцій. Така технологія припускає установку декількох шарів, включаючи обрешетування, утеплювач (при необхідності) і дифузну мембрану, а також облицювання.
  7. Звукоізоляція фасаду спрямована на поглинання шуму ззовні і створення оптимальних умов в приміщенні. Ізолюють стіни за допомогою штукатурки, багатошарових систем і так далі

Від чого залежать ціни на фасадні роботи

Вартість фасадних робіт залежить від розміру поверхні, конфігурації стін, вибраних матеріалів і технології обробки. Ознайомитися з прайсом на фасадні роботи можна на нашому сайті.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних