Зв`язатись з нами

Монтаж канализации в Харькове

Будівельна компанія "Architect" виконує монтаж каналізації для об'єктів будь-якого призначення - приватні будинки, громадські будівлі, комерційні підприємства і промислові комплекси.

Нами виконується монтаж зовнішньої каналізації і установка сантехнічного устаткування усередині приміщення. Усі роботи ми виконуємо в самі стислі терміни і з обов'язковою гарантією якості. Робимо роботи як по стандартних же/б септикам так і по монтажу BIO септиків будь-якої конфігурації і розміру. Детальніші ціни вам нададуть наші менеджери при зверненні в нашу компанію.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • монтаж труби пвх д32

  70грн/м

 • монтаж труби пвх д50

  105гр/м

 • монтаж труби пвх д110

  120гр/м

 • монтаж труби пвх д160

  150гр/м

 • облаштування септика дві місткості ж/б під ключ

  51000гр

 • монтаж вк в плиті нульового циклу

  500гр/точка

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Монтаж каналізації в приватному будинку – з чого розпочати?

Монтаж каналізації в приватному будинку розпочинається з розробки проекту. У нім мають бути вказані:

 • Точки зливу каналізаційних вод – кухонні раковини, ванни і унітази;
 • Точки зливу каналізаційних вод – кухонні раковини, ванни і унітази;
 • Протяжність магістрального стоку, точка виходу за межі будівлі;
 • Лінія проходження магістрального стоку по прилеглій території і точка підключення до централізованої каналізаційної системи або до автономного септика;
 • Місце облаштування автономного септика, його типу і розмірні характеристики.

Зазвичай проект системи каналізації складається разом із загальним проектом будівлі. Але нерідко розробка проектної документації знадобиться при виконанні капітального ремонту, пов’язаного з переплануванням приміщень.

Ми також виконуємо монтаж каналізації, пов’язаний із заміною труб. Установка пластикової труби замість металевої збільшить ресурс каналізаційної системи до 50 років.

Труби магістрального стоку ми радимо сполучати за допомогою муфт. У разі засмічення стоку, особливо, якщо він має велику протяжність, найпростіше роз’єднати ці муфти, і прочистити кожну трубу окремо. Так, це зажадає виконання земляних робіт, але це виявиться простіше, ніж намагатися пробити засор в цілісному і герметичному стоці протяжністю в декілька десятків метрів. Нерідко це виявляється неможливим без залучення спеціальних механічних засобів.

Якщо протяжний магістральний стік проведений під невеликим кутом, необхідно труби обкласти теплоізоляцією. Інакше існує вірогідність промерзання каналізаційного стоку при пікових морозах і, відповідно, його засмічення крижаною пробкою.

Нашою компанією пропонується на монтаж каналізації ціна, краща в харківському регіоні. Ми пропонуємо такі ж вигідні розцінки на інші наші послуги. Наприклад, на монтаж водопроводу.

Етапи монтажу систем каналізації

Монтаж систем каналізації виконується таким чином:

 1. Отримання інформації про об’єкт. Щоб розробити проектну документацію, нам необхідно обстежувати будівлю, зробити розміри, уточнити місця розташування точок зливу каналізаційних вод у будинку. Також ми обстежимо прилеглу територію, уточнимо місце під’єднування каналізаційного стоку до міської каналізації. Якщо це неможливо, тоді ми запропонуємо вам місце облаштування автономного септика.
 2. Розробка проектної документації. У нашому портфоліо є проекти каналізаційних систем для окремих приватних будинків, для котеджних селищ, для громадських, комерційних і промислових підприємств.
 3. Монтаж каналізації з пластикових труб. Це найвигідніший і довговічніший матеріал. Каналізаційна система, змонтована з ПВХ-труб, здатна вам прослужити більш ніж півстоліттям.
 4. Установка зворотних клапанів. Останні не дозволять каналізаційним стокам рухатися у зворотному напрямі. Клапани можуть встановлюватися як усередині приміщень, так і при облаштуванні зовнішніх магістральних ліній.
 5. Облаштування зовнішніх каналізаційних стоків. Для промислових підприємств, котеджних селищ і для інших великих об’єктів ми також робимо облаштування досмотровых колодязів.
 6. Пуско-налагоджувальні роботи. Перевіряється герметичність усіх з’єднань як усередині приміщень, так і на прилеглій території. Вимірюється швидкість стоку каналізаційних вод, визначається здатність системи справлятися з піковими навантаженнями.

Компанія “Architect” виконує проектні, монтажні і пуско-налагоджувальні роботи і для інших інженерних систем. Зокрема, ми виконуємо монтаж вентиляції для будівель будь-якого призначення.

Монтаж водопостачання і каналізації – Україна обирає компанію “Architect”

Якщо вам необхідно виконати монтаж водопостачання і каналізації в приватному будинку або на промисловому підприємстві, то його слід замовляти тільки в компанії “Architect”.

Ми готові побудувати з нуля або виконати глибоку модернізацію системи водопроводу і каналізації. Нами виконується установка автономної каналізації як для окремого будинку, так і для котеджних селищ.

Компанія “Architect” виконує проектування і монтаж інженерных мереж у самі стислі терміни і за найвигіднішими розцінками в харківському регіоні.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних