Характеристики

Подвал
Зв`язатись з нами

Готові проекти будинків і котеджів

Готові проекти будинків і котеджів

Невеликі одноповерхові будинки, двоповерхові комфортабельні котеджі, сучасні енергоефективні споруди і класичні рішення – проекти будинків від архітектурно-будівельної компанії “Architect” задовольнять найвимогливішого замовника. Наші архітектори пропонують каталог типових варіантів, а також послугу індивідуального проектування. Продумані до найдрібніших деталей проекти стануть основою для створення житла або надихнуть на розробку унікального будинку.

У нас можна вибрати вдалі проекти котеджів і будинків, які ми реалізуємо за нетривалий термін в Харкові. Можлива незначна адаптація і коригування існуючих проектів.

Типовий проект або індивідуальне проектування?

Отже, рішення про будівництво будинку прийняте, наступний етап – вибір проекту будинків або індивідуальна розробка під вимоги замовника. Перший варіант – простіше в технічному плані і менш витратному. У якому випадку підійдуть типові проекти котеджів?

 1. Замовник обмежений в часі, немає возможности/времени/сил на оформлення дозвільної документації. Річ у тому, що при замовленні готового рішення клієнт отримує увесь пакет документів, так що незначна адаптація архітектурних проектів будинків і креслень не спричинить тривалого оформлення. Маючи на руках усі допуски, ви можете переходити до наступного етапу будівництва.
 2. Вибираючи готові проекти будинків і котеджів, ви будете упевнені в надійності майбутньої будівлі. Річ у тому, що майже по усіх представлених проектах проводилися будівельні роботи, тому вони пройшли свого роду “тест” на придатність. Відповідно, складання кошторису і узгодження технічних моментів відбувається в рази швидше.

Чим хороший індивідуальний проект будинку і кому він підійде? Головний плюс такого рішення – це можливість розробити увесь проект з нуля, точно під свої потреби і побажання. Це оригінальний проект, в якому унікально все, – зовнішній вигляд, планування споруди, особливості укладання інженерних мереж, розташування на ділянці і навіть підібрані матеріали. В цьому випадку ви зможете реалізувати самі незвичайні архітектурні рішення і навіть вказати бажаний вид, який з’явиться з ваших вікон.

Якщо готові плани будинків не влаштовують в декількох моментах, можливий компроміс: наші архітектори внесуть невеликі правки в типові варіанти.

Склад проектної документації

Пакет проектної документації, яка додається до типового проекту котеджу, складається з таких розділів :

 • Архітектурний, в якому вказані загальні відомості про планування котеджів, облаштування віконних і дверних отворів, вентиляційні стояки, поэтажная планування, облаштування покрівлі і фасаду;
 • Конструктивний – схематичне розташування фундаментів, перекриттів, балок, основні вузли і деталі;
 • Інженерний, в якому є комплекти опалювання і вентиляції, водопостачання і вентиляції, електропостачання і слабкострумових мереж.

На практиці можлива зміна схеми прокладення інженерних мереж. При будівництві будинку забудовник прокладає комунікації відповідно до наявних умов і побажань, а також устаткування, яке він планує використати. Тому цей розділ може змінюватися.

Вимоги до проекту будівництва будинку

Усі рішення, які можна вибрати в каталозі готових проектів будинків і котеджів, відповідають таким вимогам:

 • Відстань від “червоної лінії” вулиці до будинку складає не менше 0,5 м;
 • Дистанція від будинку до сусідньої ділянки і “червоної лінії” проїзду не менше 0,3 м;
 • Відстань між сусідніми котеджами, зведеними з каменю, не менше 6 м;
 • Відстань від дерев’яного до кам’яного будинку не менше 10 м;
 • При розташуванні будинку зі сходу, заходу або півдня від сусіднього котеджу відстань між двома будівлями повинна перевищувати висоту майбутньої будівлі;
 • Господарські будівлі – не менше, чим в 1 м від краю ділянки;
 • При зведенні стін, що несуть, і перекриттів важливо дотримуватися порядку будівництва, щоб не допустити руйнування в майбутньому;
 • Стійкість конструкцій до навантажень від власної ваги, перекриття, атмосферних опадів, вітру.

Готові проекти котеджів з кресленнями знадобляться при оформленні дозволу на будівництво. Наша компанія, окрім продажу проектів будинків, також робить послуги з оформлення дозвільної документації на будівництво – у рамках загального проекту і окремо.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних