Зв`язатись з нами

Утеплення Фасадів

Будівельна компанія "Architect" виконує утеплення стін пінопластом і мінеральною ватою

Кліматичні умови нашої місцевості змушують жителів багатоповерхівок і приватних будинків додатково обігрівати житло електрорадіаторами. Використання опалювальних приладів несе додаткове навантаження на мережу, що відгукнеться займаннями у будинках із старою електропроводкою, а витрати на обігрів збільшують суму в рахунку на оплату комунальних послуг. Та і проблему це не вирішує, оскільки причина холоду в квартирі/котеджі - низька теплоізоляція стін. Щоб забезпечити оптимальний мікроклімат будинку, варто замовити утеплення фасадів. Теплоізоляцією стін приватних і багатоповерхових будинків займається архітектурно-будівельна компанія "Architect" : ми запропонуємо оптимальний в плані вартості і ефективності варіант утеплення, надавши гарантію на виконані роботи.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • Пінополістирол 50 мм + нанесення мінеральна штукатурка+фарбування

  от600грн/м2

 • Базальтова вата 50 мм 145 щільність,+ нанесення мінеральна штукатурка+фарбування

  от700грн/м2

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Утеплення стін: матеріали для теплоізоляції

Надійна теплоізоляція будинку – важливий чинник, який дасть можливість підтримувати оптимальну температуру в житлах без використання обігрівачів і заощадити на споживанні енергоносіїв. При утепленні будинку в Харкові ми використовуємо на вибір один з матеріалів :

 • Мінеральну вату;
 • Пінопласт.

Пеноплистирол отримують в ході нагріву і термального спучення полістиролових гранул, потім формуються плити, яким надається потрібна щільність. Матеріал майже на 98% складається з повітря, тому має відмінні влаго- і паронепроникні характеристики. Пінопласт не проводить тепло і дозволяє значно зменшити тепловтрати. Це майже універсальний матеріал для теплоізоляції, простої в монтажі і ефективний в експлуатації. Ми використовуємо листи завтовшки 5 см і 10 см.

Мінеральна вата робиться з мінералів базальтової групи з використанням синтетичних компонентів. Матеріал має високу температуру плавлення, тому має прекрасну вогнестійкість і влагоустойчивостью. Минвата застосовується при монтажі банних печей, димарів і камінів, незамінна при утепленні в Харкові фасадів штукатурного типу, а також під сайдинг. Утеплення багатоповерхівок мінеральною ватою здійснюється, якщо можна подати утеплювач зсередини. Наші фахівці використовують рулонний утеплювач завтовшки 100 і 150 мм

Утеплення будинку: як ми працюємо

Ціна зовнішнього утеплення стін в Харкові залежить від ряду чинників, а також поетапного виконання робіт :

 • Виїзд фахівця на об’єкт. Співробітник компанії проводить виміри, виконує обстеження тепловизором, визначає об’єм робіт і надає консультацію. На підставі даних про слабкі місця будівлі і його геометрію, прораховується необхідна кількість матеріалу для утеплення.
 • Вибір утеплювача. Залежно від поверховості і умов роботи, вибирається матеріал – пінополістирол або мінеральна вата. Обидва типи матеріалів довели свою ефективність при невисокій вартості і простоті монтажу;
 • Підготовка стін до утеплення будинку в Харкові. Виконується установка лісів необхідної висоти і конфігурації, стіни оглядаються на предмет порожнин і дефектів. Часто для заповнення тріщин в старих стінах застосовується велика кількість клею, заздалегідь обробляються поверхні, заражені грибком. В цьому випадку ціна роботи буде вища.
 • Монтаж цокольної арматури.
 • Обробка промисловими альпіністами віконних отворів, формування укосів, установка козирка. Додатково оплачується робота по закладенню проміжку між вікном, стартовим профілем, щоб виключити попадання вологи.
 • Установка теплоізолюючого матеріалу – один з самих трудомістких етапів, який проводиться в два заходи. Перший – встановлюються плити на клейову основу, другої, – плити кріплять за допомогою дюбелів.
 • Армування і декоративна обробка, фарбування – кінцевий етап утеплення фасадів в Харкові. Спираючись на побажання замовника, вибираємо матеріали і технологію обробки фасаду. Бригада нанесе штукатурку звичайним методом або спеціальними рухами (візерунки “баранчик” або “короїд”).

Ціна утеплення частки будинку залежить від об’єму робіт, їх складності і кількості використовуваного матеріалу. Вартість збільшується, якщо необхідно притягати промислових альпіністів.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних