Зв`язатись з нами

Монтаж систем вентиляции и кондиционирования в Харькове

Будівельна компанія "Architect" виконує проектування і монтаж систем кондиціонування і вентиляції

Монтаж системи вентиляції і кондиціонування повітря - це комплексна робота по організації повітропроводів, монтажу повітророзподільних елементів і підключенню до електромережі вентиляційного устаткування. Коректне функціонування вентиляційної системи потрібне для забезпечення оптимальних кліматичних показників в приміщенні. Замовити установку систем кондиціонування можна в архітектурно-будівельній компанії "Architect". Експлуатація монтованих нами систем дозволяє підтримувати бажані параметри температури, вологості і дихати очищеним повітрям круглий рік. Монтаж вентиляційного устаткування ми виконуємо тільки у складі послуги з будівництва будинків. Наші архітектори і інженери розроблять проект, враховуючи ваші побажання і завдання.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • Послуга

  100 грн

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Установка кондиціонування повітря : як ми працюємо

Монтаж систем вентиляції і кондиціонування виконується згідно з проектом. Наші фахівці мають великий досвід, який дозволяє не просто реалізовувати все, відображене в документі, але і приймати відповідальні і коректні рішення.
У проектному документі вказується:

 • План і спосіб кріплення;
 • Розташування монтованого устаткування (вертикально, горизонтально, підвісне або підлогове);
 • Ділянки сервісного обслуговування;
 • Лінії розміщення повітропроводів і інших пристроїв;
 • Підведення електрики;
 • Відведення дренажу охолоджувача і рекуператора;
 • Траси для охолоджувача на основі фреону.

Етапи монтажу

Ми рекомендуємо встановлювати устаткування на замовлення, щоб забезпечити виконання усіх завдань. Доставка систем українського виробництва займе до 4 тижнів, зарубіжного – до 8 тижнів. Після прорахунку потрібного числа повітропроводів, грат, дифузорів ми замовляємо виготовлення елементів на виробничому підприємстві.
Установка систем кондиціонування виконується у декілька етапів:

 1. Організація мережі повітропроводів, яку зручніше прокладати після установки устаткування.
 2. Обв’язування монтованого устаткування до мережі повітропроводів.
 3. Пуско-налагоджувальні роботи. Після проектування і монтажу систем вентиляції і кондиціонування монтажниками фахівці з пусконаладке. Вони виконують налаштування, запуск і відладку систем устаткування відповідно до параметрів, вказаних в проекті. Інженер по контрольно-вимірювальних приладах і автоматизації виконує підключення до системи автоматики, розміщують датчики, термостати. Після цього опрацьовуються режими роботи і вірогідність аварій, настроюються натиски. Після цього здійснюється тестування, який триває не більше 3 діб.

Щоб системи вентиляції працювали коректно, бажано забезпечити сервісне обслуговування. Співробітники компанії по монтажу своєчасно діагностують роботу устаткування і виявлять дрібні неполадки, що дозволить уникнути великих поломок в майбутньому.
Питаннями установки кондиціонування повітря займаються професійні монтажники і фахівці з пуско-налагоджувальних робіт компанії “Architect”. Кваліфікація наших співробітників підтверджена необхідними допусками і ліцензіями. Для замовника це означає, що працівники компетентно вирішать будь-які нюанси, які можуть виникнути в процесі монтажу. Ми підберемо устаткування для монтажу систем вентиляції і кондиціонування, враховуючи умови експлуатації і завдання замовника. Щоб отримати консультацію або упізнати орієнтовну вартість проекту, подзвоніть нам або скористайтеся формою на сайті.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних