Зв`язатись з нами

Монтаж систем вентиляции и кондиционирования в Харькове

Будівельна компанія "Architect" виконує проектування і монтаж систем кондиціонування і вентиляції

Монтаж системи вентиляції і кондиціонування повітря - це комплексна робота по організації повітропроводів, монтажу повітророзподільних елементів і підключенню до електромережі вентиляційного устаткування. Коректне функціонування вентиляційної системи потрібне для забезпечення оптимальних кліматичних показників в приміщенні. Замовити установку систем кондиціонування можна в архітектурно-будівельній компанії "Architect". Експлуатація монтованих нами систем дозволяє підтримувати бажані параметри температури, вологості і дихати очищеним повітрям круглий рік. Монтаж вентиляційного устаткування ми виконуємо тільки у складі послуги з будівництва будинків. Наші архітектори і інженери розроблять проект, враховуючи ваші побажання і завдання.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • Послуга

  100 грн

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Установка кондиціонування повітря : як ми працюємо

Монтаж систем вентиляції і кондиціонування виконується згідно з проектом. Наші фахівці мають великий досвід, який дозволяє не просто реалізовувати все, відображене в документі, але і приймати відповідальні і коректні рішення.
У проектному документі вказується:

 • План і спосіб кріплення;
 • Розташування монтованого устаткування (вертикально, горизонтально, підвісне або підлогове);
 • Ділянки сервісного обслуговування;
 • Лінії розміщення повітропроводів і інших пристроїв;
 • Підведення електрики;
 • Відведення дренажу охолоджувача і рекуператора;
 • Траси для охолоджувача на основі фреону.

Етапи монтажу

Ми рекомендуємо встановлювати устаткування на замовлення, щоб забезпечити виконання усіх завдань. Доставка систем українського виробництва займе до 4 тижнів, зарубіжного – до 8 тижнів. Після прорахунку потрібного числа повітропроводів, грат, дифузорів ми замовляємо виготовлення елементів на виробничому підприємстві.
Установка систем кондиціонування виконується у декілька етапів:

 1. Організація мережі повітропроводів, яку зручніше прокладати після установки устаткування.
 2. Обв’язування монтованого устаткування до мережі повітропроводів.
 3. Пуско-налагоджувальні роботи. Після проектування і монтажу систем вентиляції і кондиціонування монтажниками фахівці з пусконаладке. Вони виконують налаштування, запуск і відладку систем устаткування відповідно до параметрів, вказаних в проекті. Інженер по контрольно-вимірювальних приладах і автоматизації виконує підключення до системи автоматики, розміщують датчики, термостати. Після цього опрацьовуються режими роботи і вірогідність аварій, настроюються натиски. Після цього здійснюється тестування, який триває не більше 3 діб.

Щоб системи вентиляції працювали коректно, бажано забезпечити сервісне обслуговування. Співробітники компанії по монтажу своєчасно діагностують роботу устаткування і виявлять дрібні неполадки, що дозволить уникнути великих поломок в майбутньому.
Питаннями установки кондиціонування повітря займаються професійні монтажники і фахівці з пуско-налагоджувальних робіт компанії “Architect”. Кваліфікація наших співробітників підтверджена необхідними допусками і ліцензіями. Для замовника це означає, що працівники компетентно вирішать будь-які нюанси, які можуть виникнути в процесі монтажу. Ми підберемо устаткування для монтажу систем вентиляції і кондиціонування, враховуючи умови експлуатації і завдання замовника. Щоб отримати консультацію або упізнати орієнтовну вартість проекту, подзвоніть нам або скористайтеся формою на сайті.

Есть проект?

Нажимая на кнопку вы даете согласие на обработку своих персональных данных

Связаться с нами

Нажимая на кнопку вы даете согласие на обработку своих персональных данных

Заказать услуги

Нажимая на кнопку вы даете согласие на обработку своих персональных данных