Зв`язатись з нами

Дизайн-проект Будинків і Котеджів

Строительная компания «Architect» выполняет дизайн интерьеров и фасадов частных домов

Будинок мрії - ця ергономічна будівля, кожна частина якої відповідає задумці архітектора, а інтер'єр і зовнішнє оформлення гармоніюють і тішать око. Якщо ви прагнете до життя у функціональному житлі з сучасним дизайном без надмірностей, варто замовити дизайн інтер'єру в Харкові. Архітектурно-будівельна компанія "Architect" надає послуги дизайн-проекта в Харкові: ми оформляємо інтер'єри і фасади приватних будинків, спираючись на сучасні тенденції і класичні, вивірені часом напрями. Фахівці спроектують будинок в точності під ваш спосіб життя, де кожна деталь знаходиться на своєму місці, а кожну мить, проїдену тут, принесе лише радість і відчуття гармонії.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • Послуга 1

  100

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Дизайн будинку: що входить в послугу

Презентабельний приватний будинок – це не лише дорога обробка фасаду і висока огорожа, але і єдність стилю, продумана концепція, гармонія інтер’єру і екстер’єру. Діяльність команди “Architect” спрямована на те, щоб зробити ваше житло саме таким – стильним, функціональним, гармонійним. Що включає послуга з розробки дизайну частки будинку?

 • Обмірювання і підв’язка інженерних комунікацій;
 • Планувальне рішення з визначенням функціональних зон;
 • Монтажні плани з вказівкою розміщення перегородок і інженерних мереж, дверних отворів;
 • План освітлення;
 • Розташування електроустаткування і слабкострумових мереж;
 • План стель;
 • План підлог;
 • Схема розміщення сантехніки;
 • Зовнішні і внутрішні вузли вентиляції;
 • Розгортки стін;
 • Розкладка плитки;
 • Розрізи елементів;
 • Розташування кухонної техніки;
 • 3d-визуализация;
 • Вибір обробних матеріалів, освітлювальної техніки, сантехніки.

Наші дизайнери запропонують варіанти дизайну будинків в Харкові в різних стильових напрямах. Для поціновувачів традицій ми розробимо класичний дизайн, а сучасним і активним клієнтам припадуть до душі хай-тек, мінімалізм і эко-стиль. Також працюємо в інших стилях. Дизайн фасаду будинку і інтер’єру розробляється впродовж 1-4 місяців, залежно від об’ємів і складності рішень, а також взаємодії клієнта з дизайнером.

Дизайн частки будинку: етапи робіт

Розробка інтер’єру і екстер’єру будинку проводиться у декілька етапів:

 1. Технічне завдання. Архітектор розмовляє із замовником, з’ясовувавши переваги власників, їх розпорядок дня, смаки і так далі. Обміряються приміщення, виконується фотофіксація, складається попередня схема оформлення із зонуванням приміщення, після чого технічне завдання подається на узгодження.
 2. Після твердження виконується архітектурне проектування. Створюється образ будинку, в якому передбачено максимально комфортне для замовника планування.
 3. Дизайн проект інтер’єру і екстер’єру. Підбираються меблі, обробні матеріали для внутрішнього і зовнішнього оформлення.
 4. Складання робочого проекту – комплекту креслень, по якому виконується реалізація дизайну котеджів. Робочий проект дозволяє уникнути переробок в майбутньому і точно визначити, якій кількість будівельних матеріалів знадобиться.
 5. Авторський нагляд. Фахівці допоможуть у виконанні усіх робіт, узявши на себе обов’язки по контролю і спілкуванню з підрядниками.
 6. Здача проекту, готового до новосілля.

Реалізацію дизайну будинку зовні і усередині можна довірити нашій компанії: ми виконуємо усі види внутрішніх і фасадних обробних робіт, співпрацюючи лише з перевіреними підрядниками і надійними будівельними бригадами. Також ми надаємо послуги ландшафтного дизайну.

Щоб замовити дизайн інтер’єру, подзвоніть нам або скористайтеся формою зв’язку.

Есть проект?

Нажимая на кнопку вы даете согласие на обработку своих персональных данных

Связаться с нами

Нажимая на кнопку вы даете согласие на обработку своих персональных данных

Заказать услуги

Нажимая на кнопку вы даете согласие на обработку своих персональных данных