Зв`язатись з нами

Дизайн-проект Будинків і Котеджів

Строительная компания «Architect» выполняет дизайн интерьеров и фасадов частных домов

Будинок мрії - ця ергономічна будівля, кожна частина якої відповідає задумці архітектора, а інтер'єр і зовнішнє оформлення гармоніюють і тішать око. Якщо ви прагнете до життя у функціональному житлі з сучасним дизайном без надмірностей, варто замовити дизайн інтер'єру в Харкові. Архітектурно-будівельна компанія "Architect" надає послуги дизайн-проекта в Харкові: ми оформляємо інтер'єри і фасади приватних будинків, спираючись на сучасні тенденції і класичні, вивірені часом напрями. Фахівці спроектують будинок в точності під ваш спосіб життя, де кожна деталь знаходиться на своєму місці, а кожну мить, проїдену тут, принесе лише радість і відчуття гармонії.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • Послуга 1

  100

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Дизайн будинку: що входить в послугу

Презентабельний приватний будинок – це не лише дорога обробка фасаду і висока огорожа, але і єдність стилю, продумана концепція, гармонія інтер’єру і екстер’єру. Діяльність команди “Architect” спрямована на те, щоб зробити ваше житло саме таким – стильним, функціональним, гармонійним. Що включає послуга з розробки дизайну частки будинку?

 • Обмірювання і підв’язка інженерних комунікацій;
 • Планувальне рішення з визначенням функціональних зон;
 • Монтажні плани з вказівкою розміщення перегородок і інженерних мереж, дверних отворів;
 • План освітлення;
 • Розташування електроустаткування і слабкострумових мереж;
 • План стель;
 • План підлог;
 • Схема розміщення сантехніки;
 • Зовнішні і внутрішні вузли вентиляції;
 • Розгортки стін;
 • Розкладка плитки;
 • Розрізи елементів;
 • Розташування кухонної техніки;
 • 3d-визуализация;
 • Вибір обробних матеріалів, освітлювальної техніки, сантехніки.

Наші дизайнери запропонують варіанти дизайну будинків в Харкові в різних стильових напрямах. Для поціновувачів традицій ми розробимо класичний дизайн, а сучасним і активним клієнтам припадуть до душі хай-тек, мінімалізм і эко-стиль. Також працюємо в інших стилях. Дизайн фасаду будинку і інтер’єру розробляється впродовж 1-4 місяців, залежно від об’ємів і складності рішень, а також взаємодії клієнта з дизайнером.

Дизайн частки будинку: етапи робіт

Розробка інтер’єру і екстер’єру будинку проводиться у декілька етапів:

 1. Технічне завдання. Архітектор розмовляє із замовником, з’ясовувавши переваги власників, їх розпорядок дня, смаки і так далі. Обміряються приміщення, виконується фотофіксація, складається попередня схема оформлення із зонуванням приміщення, після чого технічне завдання подається на узгодження.
 2. Після твердження виконується архітектурне проектування. Створюється образ будинку, в якому передбачено максимально комфортне для замовника планування.
 3. Дизайн проект інтер’єру і екстер’єру. Підбираються меблі, обробні матеріали для внутрішнього і зовнішнього оформлення.
 4. Складання робочого проекту – комплекту креслень, по якому виконується реалізація дизайну котеджів. Робочий проект дозволяє уникнути переробок в майбутньому і точно визначити, якій кількість будівельних матеріалів знадобиться.
 5. Авторський нагляд. Фахівці допоможуть у виконанні усіх робіт, узявши на себе обов’язки по контролю і спілкуванню з підрядниками.
 6. Здача проекту, готового до новосілля.

Реалізацію дизайну будинку зовні і усередині можна довірити нашій компанії: ми виконуємо усі види внутрішніх і фасадних обробних робіт, співпрацюючи лише з перевіреними підрядниками і надійними будівельними бригадами. Також ми надаємо послуги ландшафтного дизайну.

Щоб замовити дизайн інтер’єру, подзвоніть нам або скористайтеся формою зв’язку.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних