Зв`язатись з нами

Кровля из металлочерепицы под ключ в Харькове

Будівельна компанія "Architect" виконує послуги з облаштування покрівлі з металлочерепицы "під ключ"

Облаштування покрівлі - один з ключових етапів будівництва. Від дотримання технології і якості використовуваних матеріалів залежить подальша експлуатація житлового або промислового приміщення, енергоефективність і мікроклімат в приміщенні. Одним з найбільш популярних матеріалів для організації покрівлі є металлочерепица - зносостійка, міцна, проста в укладанні і доступна в ціновому плані. Гарантувати довговічність даху можуть тільки перевірені виконавці, що спеціалізуються на покрівельних роботах. Архітектурно-будівельна компанія "Architect" виконає послуги з облаштування покрівлі з металлочерепицы "під ключ". Суворе дотримання технології на кожному етапі монтажу і здача об'єктів в строк - незмінні характеристики нашої роботи, які забезпечують відмінний результат.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • покрівля металлочерепиця+кроквяна система

  2100 грн/м2 з матеріалом

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Особливості укладання

Металлочерепиця – облицювальний матеріал, фрагменти якого виготовляються з профільованих листів оцинкованої сталі. Зовні металлочерепица нагадує натуральну черепицю і естетично виглядає у складі житлових будівель. Які переваги у облицювання?

 1. Невелика вага матеріалу. Металлочерепица не створює додаткове навантаження на несні конструкції будинку, тому підходить для будівництва будівель на полегшеному фундаменті.
 2. Виготовлення з тонколистової профільованої сталі забезпечує високу зносостійкість і міцність. Такий варіант облаштування покрівлі оптимальний для наших широт з щедрими зимовими снігопадами і нерідким градом. Металлочерепица збереже форму і експлуатаційні властивості навіть після проливного дощу.
 3. Тривалий експлуатаційний термін – від 15 до 25 років.
 4. Простий монтаж. Укладання металлочерепицы не вимагає яких-небудь особливих навичок від монтажників і виконується в лічені дні.

Але у такої покрівлі є і свої нюанси, як, наприклад, понижена звукоізоляція. Втім, понизити рівень шуму у будинку при сильному дощі або вітрі можна за допомогою грамотно облаштованої шумоізоляції. Усередині покрівлі може скупчуватися конденсат: виключить це продумана пароізоляція і вентиляція даху.
Варто відмітити, що монтаж металлочерепицы “під ключ” більше підходить для облаштування даху простої форми. При укладанні складної конфігурації залишаться зайві відрізки.

Від чого залежить ціна даху з металлочерепицы “під ключ”

На кінцеву вартість послуги впливають такі чинники:

 • Чи треба робити проект і монтаж покрівельної системи;
 • Чи потрібно демонтаж старої покрівлі;
 • Чи необхідно виконувати шумоізоляцію і утепляти дах;
 • Наявність водостічної системи;
 • Облаштування карнизів і свесов;
 • Форма і площа даху.

Необхідність виконання кожної з послуги збільшує вартість робіт.

Замовлення даху з металлочерепицы: як ми працюємо

Для відмінного результату важлива поетапна взаємодія клієнта і виконавця. Як ми працюємо?

 • Обробка заявки клієнта.
 • Виїзд фахівця на об’єкт, складання плану робіт.
 • Початок робіт, що може включати розробку проекту, вимір даху і розрахунок матеріалів, демонтаж старої покрівлі, установка крокв, кріплення карнизної планки, підшивку свесов і установку крюків, укладання гідроізоляції, власне монтаж металлочерепицы та ін.
 • Здача об’єкту.

Терміни монтажу металлочерепицы “під ключ” залежать від того, на якому етапі будівництва знаходиться клієнт. Число і об’єм додаткових послуги збільшують тривалість монтажних робіт. На терміни впливає і складність даху, її площа. Також наші фахівці надають послуги з облаштування м’якої, фальца покрівлі та ін.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних