Зв`язатись з нами

Монтаж систем опалювання

Будівельна компанія "Architect" виконує монтаж систем опалювання в приватних будинках, в комерційних, громадських і виробничих приміщеннях.

Ми робимо монтажні роботи під ключ, починаючи від розробки проектної документації для приватного будинку або промислового підприємства і закінчуючи пуско-налагоджувальними роботами. Зокрема, нашими інженерами і робітниками виконується монтаж системи газового опалювання під автономну котельну, будівництво теплових мереж, підключених до магістральної тепломережі.

Виберіть необхідні послуги і залиште заявку, наш менеджер з Вами зв'яжеться:

 • Ціна

  Договірна

Чому ми?
Ось декілька фактів про нашу компанію:
01
Досвід у будівництві більше 15 років
02
Більше 30 реалізованих проектів
03
Наші клієнти нас рекомендують
04
Тільки якісні матеріали
05
Прагнемо стати кращими на ринку

Монтаж системи опалювання в приватному будинку – що треба знати?

Монтаж системи опалювання в приватному будинку завжди виконується компанією “Architect” строго відповідно до усіх існуючих будівельних вимог і стандартів. Це гарантує безпечну і довговічну експлуатацію.

Крім того, при розробці проектної документації ми завжди враховуємо конфігурацію частки будинку, особливості будівельних матеріалів, характер теплоносія і особливості теплогенерирующего устаткування. Це зробить експлуатацію максимально комфортною і економічною.

Існують ряд правив, які ми дотримуємося при проектуванні і зведенні системи опалювання :

 • Температура нагріву теплоносія в трубах опалювання не має бути критичною. Критична температура – це температура фазового переходу теплоносія з рідкого в газоподібне стану або його займання. Оптимальною вважається температура на 20 градусів нижче критичної. Для воды оптимальной температурой считается 105 градусов при давлении в 2 атмосферы;
 • Температура поверхні радіаторів не повинна перевищувати максимально допустиму. Т.е., при дотику до них не повинні з’являтися опіків. У осоружному злучаємо вони мають бути закриті захисними гратами;
 • Установка опалювання здійснюється максимально раціональним способом. Це має на увазі мінімальні втрати тепла, відвертання замерзання теплоносія при пікових морозах в неопалюваних приміщеннях, а також недопущення утворення конденсату усередині будівлі, в щілинах і технічних отворах;
 • Якщо проект передбачає автономну котельну, то її необхідно побудувати в окремій підсобній будівлі. Ця вимога безпеки, щоб вибух або виникла пожежа були злокалізовані в одному місці і не сталі причиною ушкодження житлової будівлі.

Будівельною компанією “Architect” (Україна) здійснюється також монтаж водопроводу з полипропиленовых труб в житлових будинках і нежитлових приміщеннях.

Етапи установки систем опалювання – компанія “Architect”

У більшості випадків установка систем опалювання виконується на завершальному етапі будівництва будівлі, а усі її особливості і конфігурація прописуються в проектній документації.

Монтаж системи опалювання будинку виконується, коли будівництво закриє тепловий контур будівлі. Тепловий контур – це:

 • Фундамент;
 • Зовнішні стіни;
 • Установка віконних і дверних пакетів;
 • Зведення утепленої покрівлі;
 • Облаштовані введення для комунікаційних ліній.

Фактично, після завершення теплового контура будівлю можна законсервувати на тривалий період без погіршення його житлових властивостей.

Монтаж теплових систем виконується по наступному алгоритму:

 1. Виконання проектно-расчетных робіт.
 2. Вибір і придбання матеріалів і устаткування.
 3. Вибір моделі теплогенерирующего пристрою (газовий котел, твердопаливний котел тривалого горіння та ін.).
 4. Облаштування для нього приміщення – котельна, що окремо стоїть, або підсобне приміщення усередині житлової будівлі.
 5. Прокладення трубопровідної мережі, підключення до неї радіаторів і теплогенерирующего пристрою.
 6. Пуско-налагоджувальні роботи, що включають заповнення опалювальної системи теплоносієм і пробний запуск опалювання

У нас ви можете замовити проектні і монтажні роботи для інших комунікаційних мереж будівлі. Зокрема, компанія “Architect” виконує проектування і монтаж систем вентиляції.

Від чого залежить ціна установки системи опалювання?

Ціна установки системи опалювання визначається наступними чинниками:

 • Загальною площею будівлі;
 • Вибором теплоносія і облаштування теплогенерации;
 • Вибором компанії-виконавця.

Чим більше площі будівлі, тим більше протяжності системи опалювання, тобто знадобиться великі фінансові витрати на придбання труб, радіаторів, фурнітури і замочної арматури.

Вибір теплоносія і облаштування теплогенерации визначить не лише витрати на облаштування опалювальної системи, але і вартість її експлуатації. У переважній більшості власники вибирають в якості теплоносія воду. Вона має найбільшу теплоємність, а рідинна система опалювання проста в експлуатації і довговічна.

Послуги з проектно-монтажным робіт від будівельної компанії “Architect” є одними з найвигідніших і області. При цьому установка системи опалювання в приватному будинку нашими фахівцями – це краща гарантія якості і довговічності її експлуатації.

Ми також здійснюємо монтаж зовнішнього газопроводу для приватних будинків і промислових будівель.

Є проект?

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Замовити послуги

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних