Зв`язатись з нами

Зведення стін

Зведення стін

Газосилікатні блоки

Автоклавний комірчастий бетон, відомий багатьом як газобетон або газосилікат, часто використовується нашими фахівцями при зведенні заміських будинків. Використання цього матеріалу дозволяє скоротити процес зведення будинку, одночасно заощадивши на утепленні стін. Газосилікатні блоки мають відмінні прочностные характеристики, можуть похвалитися низькою теплопровідністю, екологічністю і вогнестійкістю. Сьогодні з цього матеріалу зводять не лише стіни, але і елементи даху, перемичок, підлоги. Завдяки своїм фізичним особливостям, газосилікатний блок не вимагає великої витрати клейової суміші, що знижує витрати на зведення.

Цегла

Цеглина є класичним матеріалом для малоповерхового будівництва: він міцний, екологічно чистий, і доступний. Традиційна цегляна кладка стала деяким знаком якості будови. І багато клієнтів, що звертаються до нас, вибирають цей матеріал, базуючись саме на стереотипі, сформованим упродовж довгих років цегляного будівництва. Але треба розуміти, що цеглину не можна назвати бездоганним матеріалом для стін, і ось чому. Передусім, цегляну стіну обов’язково доведеться утепляти. При низькій вартості самого матеріалу, ви витратите чималу суму на цемент і оплату робіт тобто рентабельність цеглини сильно знизиться.

Великоформатні керамічні блоки

Цей матеріал для стін є беззастережним лідером сточування зору функціональності і надійності. Пориста структура керамічних блоків у декілька разів підвищує теплоємність майбутніх стін, що не потребують додаткового утеплення. Особлива форма зчеплення блоків паз-стик, мінімізує кількість і товщину так званих містків холоди, які утворюються на швах між блоками. Ця перевага також дозволяє економити на супутніх матеріалах, як те клейові склади.

У великоформатних керамічних блоків існує мінус – висока вартість і крихкість матеріалу . Втім, якщо ви хочете побудувати будинок своєї мрії, який послужить не одному поколінню вашої сім’ї, варто замислитися про вибір саме керамічних поризованных блоків.

Фахівці “Architect” приймуть до виконання будь-кого вашу идею:стены з цеглини, газобетону, керамічних блоків. Ми однаково відповідально і професійно впораємося з будь-яким технічним завданням.

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних