Зв`язатись з нами

Підбір земельної ділянки і будівництво фундаменту

Перш, ніж наважуватися на будівництво будинку і розглядати проекти, необхідно підібрати земельну ділянку. Як це зробити, і на що звернути увагу?
Для будівництва заміського котеджу, приватного або дачного будинку знадобиться відповідна земельна ділянка. Але вибір землі для таких цілей – справа не з легенів. Як вибрати земельну ділянку під будівництво будинку?

 

 

Вибір земельної ділянки для будівництва: чому це важливо?

Земельна ділянка вибирається задовго до планування поверховості будинку, розташування кімнат і підбору меблів. Підбір місця під будівництво – запорука успішної і довгої експлуатації будови, а також комфорту і зручності усіх мешканців. У іншому випадку вірогідні такі наслідки:

-проседание фундаменту;

-появление тріщин і інших деформацій;

-регулярные підтоплення;

-отдаленность від об’єктів інфраструктури;

-транспортных розв’язок і населених пунктів;

-слабые інженерні комунікації (перебої з електрикою, водою або газом).

Визначаємо площу ділянки

Спершу необхідно визначитися, які габарити мають бути у ділянки. Це багато в чому залежить від того, чи буде будинок населений цілорічно або тільки у весняно-осінній сезон. Залежно від призначення міняються експлуатаційні характеристики будови, а також потрібно необхідну площу для: ведення сільськогосподарської діяльності; установки альтанки, гойдалок; мангальной зони і інших доповнень.

Вибираємо земельну ділянку під будівництво будинку

Після того, як площа володінь визначена, необхідно приступати до пошуку земельної ділянки. Можна звернутися в спеціалізовану компанію, викласти необхідні критерії і сплатити послуги. Але також реально вибрати земельну ділянку і самостійно, при цьому процес можна розділити на декілька етапів. Тільки врахуйте, що деякі моменти варто перевіряти особисто, і не слід нехтувати консультаціями архітектора, конструктора і геолога.

Враховуємо особливості грунту

Грунт впливає на вигляд фундаменту будівель і вибір будівельних матеріалів. Визначення складу грунту значно спростить будівництво і подальшу експлуатацію будинку. Так, варто обходити стороною земельні ділянки з торф’яними і насипними грунтами – вони нестабільні і вимагає забивання паль для фундаменту, що підвищує вартість будівельних робіт. Також бажано не будувати будинку на болотистій місцевості і глинистому грунті.

Фундамент

Будівництво частки будинку вимагає великих тимчасових і грошових витрат, в його конструкції дуже важливо врахувати кожну деталь, особливо при облаштуванні фундаменту. Адже саме від нього залежить надійність і довговічність будинку. У випадку якщо вибір фундаменту для будинку і його зведення зроблені неправильно, це в майбутньому викличе масу проблем, які вирішити дуже складно. У світі будівництва існують різні види фундаментів, але вибирати слід зовсім не по радах сусідів і друзів – по цьому правильним буде звернеться до професіоналів будівельної компанії «Architect».

 

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних