Зв`язатись з нами

Покрівля

При виборі покрівельних матеріалів найчастіше звертають увагу на їх вартість, вагу, а також ціну монтажу. Тому в приватному будівництві зазвичай використовують відносно легку і недорогу металлочерепицу і бітумну черепицю. Дорога керамічна черепиця – це для тих, хто особливо вимогливий до зовнішнього вигляду свого дому. Азбоцементний шифер і єврошифер вже застосовуються рідко, хоча і виявляються найдешевше.

 

Кліматичні умови також впливають на вибір. “У помірному кліматі, при щорічному перепаді температур в 15-25 °З, сама краща покрівля – керамічна черепиця. – Але в нашій країні, з урахуванням кліматичних і економічних особливостей, оптимальної по співвідношенню ціни і терміну служби являється металева і бітумна покрівлі. До недоліків металлочерепицы відносять шум під час негоди, а також високу схильність корозії. Щоб не здригатися від кожного стрибка горобця по поверхні даху, треба потурбуватися про звукоізоляцію. “Можете використати будь-який рулонний утеплювач на основі скловолокна -ведь він не лише тепло зберігає, але і знижує рівень шуму під час дощу”. На металевій основі виготовлена також композитна черепиця. Її поверхня захищає алюмоцинк, а декоративні властивості забезпечує нанесена згори крихта з натурального каменю.

 

Гнучкий підхід

М’яка бітумна черепиця імітує різноманітні натуральні поверхні і текстури, а тому виглядає дуже мальовничо на дахах котеджів. Особливо люблять таку черепицю архітектори. Адже нею можна обернути дах найхимернішої форми. “Бітумна черепиця має хорошу шумоізоляцію і герметичність, невелику вагу, стійкістю до корозії і до високих і низьких температур. Завдяки її фізичним властивостям, з цього матеріалу можна реалізувати найрізноманітніші архітектурні рішення. Але якщо черепиця буде покладена неправильно, вона може деформуватися, а у разі поганої якості обрешетування – відірватися під впливом зовнішнього середовища.

 

Для облаштування бітумної покрівлі повне обрешетування потрібно обов’язково. Йдеться про бруси, перпендикулярно укладені на крокви. Необхідність такої підготовки робить бітумну покрівлю приблизно на 25ороже в порівнянні з дахом з металлочерепицы. А ось рулонний м’який покрівельний матеріал – євроруберойд – в Україні в приватному будівництві практично не застосовується, оскільки призначений для плоских дахів, а вони дуже рідко рекомендуються архітекторами для малоповерхових будівель. Європейська класика Здавалося б, нічого кращого за стару добру керамічну черепицю людство так і не придумало. Вона і довговічна, і естетична, і екологічна. Її низька теплопровідність ідеально захищає від літньої спеки. Але недоліком такої черепиці є велика вага.

 

Покрівля з натуральної черепиці повинна мати великий ухил, щоб вода могла швидко стікати вниз, не створюючи додаткове навантаження. Дорого обходиться установка. Та і сам матеріал є одним з найдорожчих. Причому у разі поганого випалення черепиця може виявитися недостатньо морозостійкою”. Дешевше керамічною цементно-песчанная або полимерпесчаная черепиця,але їх головний якісний параметр – морозостійкість – дуже залежний від дотримання технології виробником і від якості вживаних при виготовленні компонентів. З достоїнств цементно-піщаної черепиці можна назвати те, що її зазвичай фарбують на увесь об’єм, тому, на відміну від керамічної, на спилах і сколах вона не змінює колір.

 

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних