Зв`язатись з нами

Що таке благоустрій територій дворів?

Благоустрій території обов’язковий етап, який покликаний зробити Ваше життя і життя Вашої сім’ї зручної і комфортної. Воно включає облаштування пішохідних доріжок, комунікацій для поливу, штучних водойм, зон відпочинку і ін.

Як і будь-який етап будівництва, благоустрій досить непросте зайняття і осилити самостійно не кожному під силу. Окрім того, краще заздалегідь підготувати і пропрацювати з дизайнерами основні концепції і візуалізувати за допомогою 3d вашу прибудинкову територію. Окрім цього, необхідно брати до уваги геологію вашої ділянки і рельєф.

Дизайнери компанії ” Architect” допоможуть вам створити гармонію Вашої прибудинкової ділянки з Вашим будинком.

Компанія Architect виконує благоустрій територій дворів багатоквартирних будинків, приватного двору, міських паркових зон, зон відпочинок і масового скупчення городян.

У нас ви можете замовити благоустрій прибудинкової території частки будинку за найпривабливішою в Харкові вартістю. Наші послуги включають розробку проектної документації, затвердження її в усіх зацікавлених інстанціях, а також облаштування прибудинкової території під ключ.

Основні правила благоустрою двору

На законодавчому рівні в Україні відсутні правила, які б регламентували благоустрій двору частого або багатоквартирного будинку. Проте існує ряд вимог, яким підкоряються заходи по облаштуванню прибудинкової території:

а) Раціональне зонування. Територія має бути розділена на окремі зони:

 • Ігровий майданчик для дітей молодшого віку;
 • Спортивний майданчик для дорослих, підлітків і дітей старшого віку;
 • Зона зеленных насаджень (газони або садові дерева);
 • Автомобільна стоянка.

На прибудинковій території можуть бути облаштовані за бажанням мешканців зони іншого призначення. Після облаштування простору навколо будівлі кожен його мешканець отримає свою власну зону для відпочинку і приємного проведення часу.

б) Естетична цінність.

Благоустрій території будинку має бути надати простору навколо будівель не лише продуманість і раціональність, але ще і естетичну цінність. Ми завжди прагнемо, щоб по результату нашої роботи ви отримали зручну і красиву територію. На ній приємно відпочиватиме і проводитиме час.

Естетична цінність простору досягається:

 • Забарвленням поверхні будинків, об’єктів дитячого ігрового майданчика яскравими і соковитими відтінками;
 • Розбиттям клумб і квіткових газонів. Ми підбираємо виборів рослин так, щоб вони цвіли на всьому протязі теплого сезону, починаючи з травня і закінчуючи пізнім вереснем;
 • Облаштування доріжок різноколірною плиткою, яка утворює єдиний цілісний малюнок або візерунок.
 • Розумні ціни на прибудинковий благоустрій.

Ми пропонуємо вигідну вартість на облаштування території навколо заміського котеджу і багатоквартирного будинку. Наша компанія активно співпрацюємо і з приватними особами, і з об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку.

Особливості благоустрою прибудинкової території частки будинку

Нами виконується благоустрій прибудинкової території по наступному алгоритму:

 1. Розчищення прибудинкової ділянки від дерев і кущів. Викорчовуються дерева і кущі, які:
  • Перешкоджають проникненню сонячного світла в кімнати;
  • Погіршують огляд з вікон;
  • Займають зайве місце на ділянці, перешкоджають його раціональному зонуванню.
 2. Розбиття ділянки на окремі зони. Включає:
  • Прокладення доріжок;
  • Асфальтування майданчиків або засипка їх гравієм;
  • Зведення альтанок, автомобільних навісів, елементів дитячого ігрового майданчика і ін.
 3. Озеленення ділянки. Озеленення може охоплювати і благоустрій будинку. Навісні капшо і кошики, жорстко закріплені квіткові контейнери і ящики, настінні грати для витких рослин і винограду здатні кардинально змінити зовнішній вигляд заміського будинку. Для озеленення ділянки ми:
 • Завеземо для газонів і клумб новий грунт і добрива;
 • Висадимо багаторічні квіти;
 • Посадимо декоративні кущі і дерева, а також зелену загорожу.

4.Облаштування фонтанів і басейну.

Якщо заміська ділянка, його розміри і конфігурація дозволяють, то ми на його території зведемо невеликі фонтанчики і облаштуємо басейн.

Важливо! Облаштування фонтанів і басейну пов’язане з виконанням земляних робіт, які виконуються на етапі корчування зайвих дерев і кущів.

Ми готові облаштувати індивідуальний басейн будь-якого розміру з усім необхідним устаткуванням, що фільтрує, і відповідним оснащенням (облицювання кахлем, облаштування стоків, установка дощок для стрибків у воду і ін.).

Так само компанія Architect (Харків) готова ушляхетнити території багатоквартирного будинку.

Замовити благоустрій території частки будинку в Харкові – компанія Arсhitect

У нашій компанії ви можете замовити благоустрій території частки будинку за найвигіднішими цінами в харківському регіоні. Ми виконуємо благоустрій житлових будинків і ушляхетнюємо прибудинковий простір.

Також компанія Architect виконує будівництво інженерних мереж будь-якої складності для житлових будинків, для комерційних, громадських і комерційних приміщень. Наша ціна на ці послуги найпривабливішої на ринку.

Зв'язатися з нами

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних